Okładka
Status: w sprzedaży
Premiera: 2023
ISBN: 978-83-66451-26-1
Okładka: miękka
Stron: 332
Cena (z VAT): 39,90 zł


Chcesz kupić tę książkę? Napisz do nas!
biuro@axismundi.pl

Iwona Wilmowska
Uzurpatorka

Powieść kryminalna autorki serii „Prywatne śledztwo Agaty Brok”

Jak dobrze znasz swojego partnera? Czy na pewno wiesz wszystko o jego przeszłości? Czy nie obawiasz się, że pewno dnia wyjdzie z domu i nie wróci? Wszystkie te lęki zmaterializowały się, gdy Mikołaj – krytyk i bloger literacki – zorientował się, że zniknęła jego żona, razem z ich kilkuletnią córeczką. Jak odnaleźć dwie osoby, które dosłownie rozpłynęły się w powietrzu? Jakie wskazówki z ich pozornie idealnego życia pomogą w rozwiązaniu zagadki? Czy za zniknięciem Doroty i Oli kryje się ktoś trzeci? Nowa powieść autorki poczytnych kryminałów Iwony Wilmowskiej Uzurpatorka to wspaniały materiał na scenariusz filmowy i wciągający kryminał, który czyta się jednym tchem.

To była taka chwila, w której zdajesz sobie sprawę, że być może właśnie teraz jedna z tych strasznych rzeczy, które przytrafiają się przecież tylko innym, przydarza się właśnie tobie. Że nagle stajesz się mimowolnym bohaterem jednego z tych dramatów, które zawsze obserwowałeś na ekranie telewizora, w nagłówkach gazet, na portalach internetowych. I jeszcze nic się ostatecznie nie potwierdziło, jesteś w stanie zawieszenia, jedną nogą już tam, ale drugą wciąż na bezpiecznym, zbudowanym ze złudzeń lądzie. I tak bardzo nie chcesz uczynić tego kroku w przód. Niestety, nie masz już wyjścia.

Iwona Wilmowska – Autorka serii powieści kryminalnych "Prywatne śledztwo Agaty Brok" (Nikt nie słucha starych ludzi, Gwiaździsta noc, Strata, Katastrofalny błąd, Dobry chłopak), powieści dla dorosłych oraz książek dla dzieci (Pogromcy nudy) i dla młodzieży (trzytomowa seria o Julce). Ma doktorat z psychologii społecznej, zajmuje się badaniami marketingowymi, wychowuje dwie córeczki. W wolnych chwilach pisze, czyta, rysuje i z niesłabnącym entuzjazmem wprowadza w życie swoje kolejne pomysły.